Kızıltepe’de marketten peynir hırsızlığı kameraya yansıdı

spot_img

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde marketin önünde gördüğü peynir bidonunu keşif yaptıktan sonra çalan 40’lı yaşlardaki erkek şahıs güvenlik kameralarına yakalandı.

Olay, 19 Mart’ta akşam saatlerinde Kızıltepe Cumhuriyet Mahallesi’nde bir markette meydana geldi. Güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlık olayı iddiaya göre şöyle gelişti: Amed Öner’in işlettiği marketin önünden geçen 40’lı yaşlardaki bir erkek şahıs, Öner’in dükkanda eşyaları düzelttiğini fark etti. Bir müddet market önünde keşif yapan şahıs gözüne kestirdiği 200 lira değerindeki peynir bidonunu alarak bir şey olmamış gibi marketten uzaklaştı.

MARKET SAHİBİ AMED ÖNER

Dükkan önündeki tezgahta peynir bidonunun olmadığını fark eden işletmeci Öner, Olayı güvenlik kamerasını izledikten sonra anladığını belirtti. Öner, “Ben burada eşyaları düzeltiyordum. Dışarıya çıktım peynirim yoktu. Gittim kameraya baktım, 40-45 yaşlarında bir adam peynirimi aldı götürdü” dedi.

Polis ekiplerinin, güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye alıp, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattığı belirtildi.

SON HABERLER

BENZERLER HABERLER